Hydrauliczne prasy krawędziowe, gilotyna do blachy, nożyce gilotynowe - PAX PHU
ul. Słoneczny Sad 4m, 72-002 Dołuje k.Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

W PAX PHU od 2006 roku zajmujemy się profesjonalną sprzedażą, instalacjami i serwisem maszyn do obróbki stali. Od początku naszej działalności zainstalowaliśmy blisko 5500 maszyn w całej Polsce.

Od 2015 roku w naszej ofercie znajdują się także prasy krawędziowe i nożyce gilotynowe firmy Dener. Zostaliśmy jedynym na naszym rynku partnerem tej cieszącej się ogromną popularnością firmy. Ponadto oferujemy wysokiej klasy sprzęt GEKA, BEKAMAK, CMA, ERLO, ILERI, DENER, BURNET, ACROBAT, LOAR, ALMI, NKO, MPA.

Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych firm. Zaufali nam między innymi: WELDON ROPCZYCE, EXBUD SKANSKA, POLIMEX SIEDLCE, KRAKODLEW KRAKÓW, ZPUE WŁOSZCZOWA, GRUPA MOSTOSTAL WARSZAWA, ZRE KATOWICE, WIELTON WIELUŃ, SSAB POLSKA, STELMET, KOBEX STAL, PRONAR NAREW, EUROPA SYSTEMS, a także wielu innych. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to eksperci z wieloletnim doświadczeniem.Liczy się dla nas uczciwość, profesjonalny i szybki serwis. Oferujemy atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn naszego magazynu. Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą szczegółową ofertę na urządzenia do cięcia i obróbki metalu i serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą PAX PHU. Zapraszam Państwa do współpracy z nami!

Z poważaniem


DENER

Firma powstała w 1974 roku w tureckim mieście Kayseri i działa nieprzerwanie jako producent maszyn do plastycznej obróbki stali. Dener jest jednym z liderów w produkcji tego typu maszyn, dlatego prasy krawędziowe i gilotyny do blach tej marki używane są w różnych częściach świata. Ponad 45 lat doświadczenia w branży przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość urządzeń i przystosowanie ich do najnowszych technologii.KATALOG PAX 2023