Dener Burnet - PAX PHU
ul. Słoneczny Sad 4j, 72-002 Dołuje k.Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

W PAX PHU od 2006 roku zajmujemy się profesjonalną sprzedażą, instalacjami i serwisem maszyn do obróbki stali. Od początku naszej działalności zainstalowaliśmy blisko 3000 maszyn w całej Polsce.

Od 2015 roku w naszej ofercie znajdują się także prasy krawędziowe i nożyce gilotynowe firmy Dener. Zostaliśmy jedynym na naszym rynku partnerem tej cieszącej się ogromną popularnością firmy. Ponadto oferujemy wysokiej klasy sprzęt GEKA, BEKAMAK, CMA, ERLO, ILERI, DENER, BURNET, ACROBAT, LOAR, ALMI, NKO, MPA.

Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych firm. Zaufali nam między innymi: WELDON ROPCZYCE, EXBUD SKANSKA, POLIMEX SIEDLCE, KRAKODLEW KRAKÓW, ZPUE WŁOSZCZOWA, GRUPA MOSTOSTAL WARSZAWA, ZRE KATOWICE, WIELTON WIELUŃ, SSAB POLSKA, STELMET, KOBEX STAL, PRONAR NAREW, EUROPA SYSTEMS, a także wielu innych. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to eksperci z wieloletnim doświadczeniem.

Stawiamy na uczciwość, rzetelność i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy naszych klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Liczy się dla nas uczciwość, profesjonalny i szybki serwis. Oferujemy atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn naszego magazynu. Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą szczegółową ofertę na urządzenia do obróbki metalu i serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą PAX PHU. Zapraszam Państwa do współpracy z nami!

Z poważaniem

Nasz zespół

Paweł Wachholc
właściciel

Jan Pawelczyk
doradca techniczny

Karol Grobelny
doradca techniczny

Paweł Sikorski
doradca techniczny

Tomasz Sikorski
doradca techniczny

Dariusz Górnik
doradca techniczny

Bolesław Piętka
doradca techniczny

Przemysław Goliszewski
kierownik działu technicznego

Anna Machalska
kierownik działu handlowego

Dominika Mackiewicz
kierownik działu logistyki

Adrian Koziara
kierownik działu IT i marketingu

Anna Liber
doradca techniczny

Agnieszka Falkiewicz
doradca techniczny

Wojciech Smolibocki
doradca techniczny

Piotr Markowski
specjalista ds. logistyki

Katarzyna Drogomirecka
biuro

Adam Kaj
serwisant

Artur Płuciński
serwisant

Jarosław Nitkiewicz
serwisant

Jakub Henschke
serwisant

Paweł Zielonka
serwisant

Piotr Kozak
magazynier